Sunday
00:00 Start programmering dag zondag
00:01 Nachtwacht (non-stop)
07:00 Uitzending gemist Muzikaal ontbijt
10:00 Uitzending gemist Op de koffie
12:00 Uitzending gemist De Jaren Tig
14:00 Uitzending gemist Achterhoek Sport
17:00 Route 66
18:00 Uitzending gemist 80s Takke Herrie
20:00 Hitlabel (herhaling)
23:00 Nachtwacht (non-stop)


Monday
00:00 Start programmering dag maandag
00:01 Slingeland Non-stop
16:00 De muziekavond (herhaling)
18:00 Uitzending gemist Easy Listening
19:00 Uitzending gemist Goeienavond Wenters
20:00 Uitzending gemist Rondumme
22:00 Slingeland Non-stop


Tuesday
00:00 Start programmering dag dinsdag
00:01 Slingeland Non-stop
16:00 De jaren Tig (herhaling)
18:00 Holland op zijn breedst (Herhaling)
20:00 Uitzending gemist Music Factory
22:00 Uitzending gemist Slingeland klassiek
23:00 Slingeland Non-stop


Wednesday
00:00 Start programmering dag woensdag
00:01 Slingeland Non-stop
16:00 Uitzending gemist Hit-Label
18:00 Uitzending gemist Kerkdienst
19:00 Uitzending gemist Cantico
21:00 Uitzending gemist Herberg de Sameritaan
22:00 Slingeland Non-stop


Thursday
00:00 Start programmering dag donderdag
00:01 Slingeland Non-stop
16:00 Backstage (herhaling)
18:00 Uitzending gemist Seniorencafe
20:00 Uitzending gemist Lustige Muzikanten
22:00 Uitzending gemist Irie Vibes
23:00 Slingeland Non-stop


Friday
00:00 Start programmering dag vrijdag
00:01 Slingeland Nonstop
16:00 Uitzending gemist Holland op zijn breedst
18:00 Uitzending gemist Thank God its weekend
20:00 Uitzending gemist Twilight Zone
21:00 Uitzending gemist Metal Explosion
22:00 Uitzending gemist Dance Confusion
23:00 Nachtwacht (non-stop)


Saturday
00:00 Start programmering dag zaterdag
08:00 Uitzending gemist Pluk de Dag
10:00 Uitzending gemist Backstage
12:00 Uitzending gemist Muziek op Maat
14:00 Uitzending gemist Achterhoek Actueel
17:00 Uitzending gemist Jesses dinnershow
18:00 Uitzending gemist De Muziekavond
20:00 Uitzending gemist De Muziekexpress
22:00 Uitzending gemist Kicking the Weekend